Aicinām studentus pieteikties “Lēdijas Adas Lavleisas balvai” un “Čārlza Bebidža balvai”

Aicinām Latvijas augstskolu studentes un studentus pieteikties“Lēdijas Adas Lavleisas balvai” un “Čārlza Bebidža balvai”!

“Lēdijas Adas Lavleisas balvu” piešķir jau kopš 1986. gada, un uz balvu var pretendēt jebkuras Latvijas augstskolas pamatstudiju vai maģistra programmas studente (sieviete), kas veiksmīgi veic zinātnisku vai praktisku darbu datorikā, matemātikā vai to popularizēšanā sabiedrībā.

Savukārt “Čārlza Bebidža balvu” piešķir kopš 1991. gada, uz to var pretendēt jebkuras Latvijas augstskolas pamatstudiju vai maģistra programmas students (vīrietis) par aktīvu un produktīvu darbu datorzinātnēs un to popularizēšanā.

Pieteikšanās norit līdz 2017. gada 10. februārim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu LU Datorikas fakultātes mājas lapā www.df.lu.lv.

Balvu laureātu apbalvošana notiks Latvijas Programmētāju dienas pasākumā 2017. gada 17. februārī.

Par pieteikšanos lasi šeit.

Par “Lēdijas Adas Lavleisas balvu”.

Par “Čārlza Bebidža balvu”.