Apmaksāta prakse Citadelē

Vai esi gatavs savas karjeras startam? Mēs ticam, ka brīnumainākie stāsti rodas tikai tāpēc, ka ir bijis kāds, kas uzdrošinājies pamēģināt. Mēs saprotam to, ka uzdrošināties un uzsākt jaunas lietas ne vienmēr ir viegli un mēs Tev varam palīdzēt!
Piesakies apmaksātai, pilna laika vasaras prakses programmai Talantu Citadele, kuras laikā, darbojoties noteiktā lomā vai dinamiskā un nozīmīgā projektā, iegūsi ne tikai zināšanas par Bankas darbības principiem, bet arī gūsi praktiskas iemaņas projektu vadībā, finansēs, mārketingā, IT, u.c.!

Par programmu:
Talantu Citadeles mērķis ir nodrošināt iespēju talantīgiem jaunajiem profesionāļiem pierādīt sevi, savas skolā iegūtās zināšanas un potenciālu paveikt sev uzdotos uzdevumus. Ciešā sadarbībā ar tiešo vadītāju, mentoru un komandu, Tev būs iespēja darboties kādā nozīmīgā projektā, kas tiešā veidā ietekmē mūsu Bankas biznesa un produktu attīstību. Nodrošināsim Tevi ar zināšanām, padomiem un papildus apmācībām projektu vadībā un personīgajā izaugsmē.
Talantu Citadeles programma norisināsies no 5. jūnija līdz 31. augustam. 

Pieteikšanās:
Piesakies sevi interesējošai Talantu Citadeles vakancei šeit! Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz studenti@citadele.lv, līdz š.g. 17. maijam.

Vairāk informācijas par programmu lasi www.citadele.lvKarjeras sadaļā ''Studentiem''!