Apmaksāta prakse Tele2

No 3. aprīļa līdz 16. aprīlim studentiem ir iespēja pieteikties apmaksātai praksei vasarā informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumā Tele2 Shared Service Center (Tele2 SSC) – kopumā uzņēmums plāno nodrošināt 22 apmaksātas prakses vietas 7 dažādās vakancēs, tāpēc pieteikties var ne tikai IT studējošie, bet arī citu programmu studenti. Pieteikties iespējams Tele2 SSC mājaslapā (http://www.tele2.com/career/ssc/job-openings/internship/).

Studentiem ir iespējams pieteikties programmētāja, grāmatveža, mārketinga asistenta, administratīvā asistenta, testa speciālista, atbalsta speciālista un tīkla operatora vakancēm mājaslapā, augšupielādējot savu CV vai daloties ar savu LindkedIn profilu. Minimālais ieteicamais laiks, ko var pavadīt praksē, ir divi mēneši (jūlijs, augusts), bet maksimālais – trīs mēneši (jūnijs, jūlijs, augusts). Prakses programmas dalībnieki tiks izvēlēti atlases procesā – pēc pieteikumu izskatīšanas ar pretendentiem tiks organizētas gan telefonintervijas, gan klātienes un grupu intervijas. 

„Ja jaunieši vēlas pavadīt vasaru efektīvi un investēt savā nākotnē, mēs sniedzam iespēju, kurā esam gatavi novērtēt viņu darbu arī finansiāli. Un šogad iespēju loku esam paplašinājuši – pieteikties var ne tikai topošie IT speciālisti, bet arī citās studiju programmās studējošie,” stāsta Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons(Kim Leandersson). Viņš arī piebilst, ka būtu ieteicams, ja topošie praktikanti spētu brīvi sarunāties angļu valodā, jo uzņēmumā iekšējā sarunvaloda ir angļu. Tāpat no praktikantiem tiek sagaidīta ieinteresētība un vēlme iemācīties ko jaunu, kā arī neatlaidība.                                                 

Tele2 SSC jau otro gadu pēc kārtas veido vasaras prakses programmu, kuras laikā studentiem ir iespējams iepazīt telekomunikāciju nozari ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. Prakses laikā iespējams apgūt ne tikai savas vakances specifiku, bet arī iepazīties ar citiem departamentiem un to darbību, kā arī doties izpētes braucienos. Praktikanti prakses laikā kļūst par pilntiesīgiem uzņēmuma darbiniekiem un tiek aicināti piedalīties arī dažādos iekšējos pasākumos. 

Pirms pieteikšanās vasaras praksē, studentiem ir iespējams iepazīt un apskatīt uzņēmumu Prakse.lv organizētajā Atvērto durvju nedēļā – 10., 11. un 12. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.30 norisināsies ekskursijas Tele2 SSC. Vairāk informācijas par ekskursijām: Prakse.lv.