Lattelecom Technology IT olimpiādes uzvarētājkomandu pārstāv arī RTU studenti

24. un 25. februārī Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē norisinājās IT olimpiādes fināla kārta, kurā bija iekļuvuši arī RTU studenti. Studentu grupā par uzvarētājiem kļuva komanda «LED», kuru pārstāvēja arī divi RTU studenti. Pirmo trīs vietu ieguvēji abās grupās saņēma vērtīgas balvas.

Jau sesto gadu pēc kārtas IT nozares līderis Lattelecom Technology organizē IT olimpiādi, kurā aicināti piedalīties vidējo un augstāko izglītības iestāžu audzēkņi.Lattelecom Technology IT Olimpiādes mērķis ir padziļināt skolēnu un studentu interesi par programmēšanu, kā arī attīstīt prasmi strādāt komandā un apliecināt sevi.

Lattelecom Technology IT olimpiāde notika divās grupās – skolēnu un studentu, kuri savā starpā veidoja komandas no trim cilvēkiem. Katrai grupai bija jārisina atšķirīgas grūtības pakāpes uzdevumi, kas pietuvināti reālajai programmētāja ikdienai.