A. Raistera stipendijas izcilākajiem RTU studentiem

Konkursā aicināti pieteikties Arhitektūras un pilsētplānošanas, Būvniecības inženierzinātņu, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas,Elektronikas un telekomunikāciju, Enerģētikas un elektrotehnikas, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas, kā arī Mašīnzinību, Transporta un aeronautikas fakultāšu studenti.

Pieteikties var sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kuri uzrādījuši labas un teicamas sekmes (vidējā atzīme nav zemāka par 7,5 ballēm), un aktīvi iesaistījušies RTU projektu organizēšanā,  inženierzinātņu popularizēšanā, kā arī RTU sabiedriskajā dzīvē (RTU studentu parlaments, RTU studentu klubs, RTU Studentu servisa centrs, RTU Absolventu asociācija, RTU Sporta klubs, RTU fakultātes) visa 2016./2017. studiju gada garumā.

Kopumā tiks piešķirtas 7 ikmēneša stipendijas 150 EUR vērtībā, 10 mēnešu garumā.

Pieteikšanās stipendiju konkursam norisināsies līdz 30. septembrim (ieskaitot).

Vairāk informācijas meklē šeit.