RTU 150 gadu jubilejas pasākumi

Rīgas Tehniskā universitāte atzīmēs 150 gadu pastāvēšanas jubileju kopā ar visiem, kas palīdzējuši universitātei izaugt un attīstīties. Lai svētkos piedalīties varētu visi, kas jūt lepnumu un prieku par universitātes sasniegumiem, tiks rīkoti vairāk nekā 40 dažādu pasākumu. Sīkāka informācija par visiem Rīgas Tehniskās universitātes svētku pasākumiem pielikumā  –  Rīgas Tehniskās universitātes 150 gadu jubilejai veltīto pasākumu programmā.

Kopīgās lielās svinības paredzētas 2012. gada 14. oktobrī, kad Arēnā «Rīga» notiks Rīgas Tehniskās universitātes dzimšanas dienas pasākums. Pasākumā piedalīties tiks aicināti studenti, absolventi, darbinieki, sadarbības partneri, atbalstītāji un valdības pārstāvji, lai kopīgi atzīmētu universitātes paveikto, izvērtētu lomu Latvijas attīstībā un ielūkotos nākotnes vīzijās. Pasākums būs pateicība visiem, kas ieguldījuši savu artavu Rīgas Tehniskās universitātes izaugsmē.

Aicinām arī Jūs kļūt par šo svētku dalībniekiem!