Seminārs tiem, kuri vēlas rīkoties!

Ja Tev ir interese par uzņēmējdarbību, tad šī ir informācija domāta tieši Tev. 20. februārī plkst. 16.30 – 18.30 Kalnciema ielā 6 – 513. aud. (Inženierekonomikas un vadības fakultātes ēkā) RTU Karjeras centrs organizē informatīvo semināru par uzņēmējdarbības uzsākšanu un RTU Studentu biznesa inkubatoru un tā sniegtajām iespējām.

Seminārā par uzņēmējdarbības uzsākšanu, galvenajiem plusiem un mīnusiem, priekšrocībām un trūkumiem, kā arī citiem labiem padomiem stāstīs RTU profesors un topošo un jau esošo uzņēmumu konsultants Aigars Laizāns.

Savā interesantajā stāstā par uzņēmējdarbības uzsākšanu dalīsies studenti Jānis un Ernests, kuri darbojas ar vairākām biznesa idejām. Viņi savu sadarbību ir uzsākuši ar 60 santīmiem un aktīvi darbojoties, un meklējot iespējas būvē savu ideālo uzņēmumu.

Ja arī Tu vēlies uzsākt savu uzņēmējdarbību un Tev nepieciešams atbalsts, lai sākums būtu vieglāks, tad apmeklē šo semināru. RTU Karjeras centra vadītāja iepazīstinās ar to, kas ir nepieciešams, lai iestātos RTU Studentu biznesa inkubatorā un kādus pakalpojumus tas var sniegt.

Ja vēlies piedalīties, tad aizpildi pieteikuma anketu.

Ja ir kādi papildus jautājumi, tad raksti uz e-pastu: karjera@rtu.lv